Home

Konkursy

Miasto Bydgoszcz ogłosiło konkurs na projekt i wykonanie architektonicznego muralu podkreślającego i promującego historyczny i kulturowy charakter dzielnicy Starego Fordonu. Malunek umieszczony będzie na elewacji Zakładu Karnego przy ul. Rynek.

Regulamin: http://www.prawomiejscowe.pl/UrzadMiastaBydgoszczy/document/433768/Zarz%C4%85dzenie-488_2017

Wiecej informacji postepnych na stronie: http://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/zaprojektuj-mural-w-starym-fordonie/

Urząd Miasta Bydgoszczy ogłasza konkurs na wykonanie projektu muralu poświęconego Marianowi Rejewskiemu. Tematyką muralu jest postać wybitnego bydgoszczanina, polskiego matematyka i kryptologa, który w 1932 roku złamał szyfr Enigmy, najważniejszej maszyny szyfrującej używanej przez hitlerowskie Niemcy.
W kompozycji muralu wskazane są elementy nawiązujące do postaci Mariana Rejewskiego, jak również maszyny szyfrującej Enigma. Mural zostanie wykonany na elewacji budynku przy ulicy Gdańskiej 10 w Bydgoszczy, gdzie mieszkał Marian Rejewski

Więcej informacji dostepnych na stronie : http://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/drugi-konkurs-na-mural-tym-razem-o-rejewskim/

Regulamin : http://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/drugi-konkurs-na-mural-tym-razem-o-rejewskim/

 

 

 

P r e z y d e n t   M i a s t a   B i a ł e g o s t o k u

z siedzibą: 15-950 Białystok, ul. Słonimska 1,

zaprasza  do  udziału

w konkursie rzeźbiarsko-architektonicznym

na opracowanie koncepcji projektowej pomnika upamiętniającego młodego Ludwika Zamenhofa w Białymstoku.

    Konkurs zostanie przeprowadzony jako otwarty, jednoetapowy, o charakterze realizacyjnym, w którym uczestnicy konkursu składają „Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie”, a Zamawiający dopuszcza i zaprasza do składania prac konkursowych uczestników spełniających warunki określone w regulaminie konkursu.
    Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji projektowej pomnika upamiętniającego młodego Ludwika Zamenhofa, zlokalizowanego na terenie ul. L. Zamenhofa oraz w sąsiedztwie Rynku Kościuszki w Białymstoku. Projektowany pomnik p Szczegółowe wymagania dotyczące zakresu opracowania oraz prezentacji pracy konkursowej zostały określone w regulaminie konkursu.

Czytaj więcej...

Sklep internetowy

Без имени-1

SFbBox by website

SFbBox by website

SFbBox by website