SFbBox by website

HomeWyjazd do Gruzji

Wyjazd do Gruzji

 

Propozycja wyjazdu grupowego do Gruzji.

Zgłoszenia maksymalnie do 10 lutego 2020r !!!!!

Ilość miejsc w powyższych cenach jest ograniczona, przy rezerwacji ważna jest kolejność zgłoszeń.

Ze względu na duże zainteresowanie lotami z Krakowa, w momencie rezerwacji musimy otrzymać imię, nazwisko oraz datę urodzenia każdego z uczestników. Termin, który możemy Państwu zaproponować, to 

Jest to  spowodowane tym, że w dniach 19 i 20.04 w Gruzji są święta  i wszystkie muzea i inne atrakcje są zamknięte, więc nie zrealizujemy programu ze względu na ograniczenia w dostępności obiektów.

Wylot z Krakowa

Rozkład lotu:
03.04, Kraków - Kutaisi 06:00 - 11:10
10.04, Kutaisi - Kraków 11:45 - 13:05

Wylot z Warszawy

Rozkład lotu:

03.04, Warszawa - Kutaisi 05:45 - 11:15
10.04, Kutaisi - Warszawa 11:50 - 13:20

 

Program zwiedzania:

PROGRAM

Dzień 1. Kraków – Kutaisi.

Wylot z Polski i przylot do Kutaisi. Przejazd na zwiedzanie Jaskini Prometeusza, położonej ok. 20km od Kutaisi. Zwiedzanie Kutaisi - drugiego co do wielkości miasta Gruzji. Początki Kutaisi sięgają założonego około 40 wieków temu mitycznego królestwa Kolchidy, łączonego z opowieścią o Złotym Runie i Argonautach. Zwiedzanie katedry Bagrata z XI w. oraz centrum miasta z wizytą na lokalnym bazarze, na którym zakupić można aromatyczną herbatę, przyprawy i gruzińskie przysmaki. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg

Dzień 2. Kutaisi – Gori – Upliscyche – Tbilisi.

Po śniadaniu przejazd do Tbilisi (ok. 5h). Po drodze zwiedzanie Państwowego Muzeum Józefa Stalina w Gori. Następnie wizyta w Upliscyche, zwanej "Twierdzą Boga". Skalne miasto zbudowane na wysokim skalistym lewym brzegu rzeki Mtkwari, zawiera partie budowane od II w. p.n.e. do późnego średniowiecza i wyróżnia się unikalnym połączeniem różnych stylów architektonicznych. Przyjazd do Tbilisi. Zakwaterowanie, czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji z regionalnymi potrawami, winem, muzyką na żywo i tańcami kaukaskimi. Nocleg.

Dzień 3. Tbilisi.

Po śniadaniu zwiedzanie Tbilisi, stolicy i największego miasta Gruzji. Do największych zabytków miasta należą: m.in.: Sameba – Katedra Świętej Trójcy, znana jako "Budowla Tysiąclecia"; twierdza Narikala (wjazd na górę kolejką linową), z której rozpościera się panoramiczny widok na Tbilisi; plac Europy i Most Pokoju; Al. Szoty Rustawelego z pomnikiem św. Jerzego. Zwiedzanie Muzeum Sztuki w Tbilisi. Czas wolny- przejście uliczkami starego miasta. W ciągu dnia lunch w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4. Tbilisi – Ananuri – Kazbegi (Stepancminda) – Gudauri.

Śniadanie. Przejazd w stronę Kazbegi słynną gruzińską drogą wojenną prowadzącą do granicy gruzińsko-rosyjskiej (ok. 3,5h). Po drodze zwiedzanie kompleksu architektonicznego Ananuri z XVII w oraz twierdzy z dwoma kościołami i widokiem na zalew Żinwali. Trasa wiedzie przez malownicze partie wysokiego Kaukazu. W Kazbegi (głównym mieście regionu) przeprawa samochodami z napędem na 4 koła przez piękne lasy i doliny do kościoła św. Trójcy, znajdującego się na wysokości 2170 m. Przy dobrej pogodzie można dostrzec jeden z największych lodowców na Kaukazie - Kazbeg (5047m). Według mitologii do szczytu Kazbeg został przykuty Prometeusz. Przejazd do hotelu w Gudauri, czas wolny, kolacja i nocleg.

Dzień 5. Gudauri – Mccheta – Kutaisi.

Po śniadaniu przejazd do miejscowości Mccheta (ok. 2h), starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji liczącego 3000 lat. Na miejscu można zobaczyć wpisaną na listę UNESCO katedrę Sweticchoweli (XI w.), gdzie znajdują się szaty Chrystusa. Możliwość zakupu pamiątek na lokalnym bazarze. Następnie wjazd pod położony na wzgórzu Monastyr Dżwari (VI w.), z którego rozpościera się wspaniały widok na okolicę. Przejazd do Kutaisi, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 6. Kutaisi - Batumi.

Śniadanie. Przejazd do Batumi. Jeżeli będzie czas - zwiedzanie nadmorskiego kurortu i spacer wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Do największych atrakcji Batumi zaliczany jest tutejszy 8-kilometrowy Park Przymorski, Plac Ery i Plac Piazza, pomniki Ali i Nino usytuowane przy głównym batumskim deptaku. Wieczorem spotkanie i uroczysta kolacja w lokalnej restauracji z rezerwacją dodatkową dla 10 gruzińskich gości. Nocleg.

Dzień 7. Batumi – Gonio – Batumi.

Śniadanie, Wycieczka do starożytnej Rzymskiej fortecy Gonio. Zwiedzanie Muzeum archeologicznego i etnograficznego. Ogród botaniczny (jeśli pogoda pozwoli). Czas wolny. Kolacja, nocleg.

Dzień 8. Batumi – Kutaisi – Kraków.

Wczesne śniadanie, transfer na lotnisko w Kutaisi (ok. 3h). Powrót do Polski.

Oferta dotyczy minimum 20 uczestników.

Cena od osoby w pokoju dwuosobowym: 2750,00 PLN

Cena zawiera:
- przelot bezpośredni Kraków-Kutaisi-Kraków lub WAW-KUT-WAW
- program zwiedzania (podany powyżej)
- bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 40x30x20cm (plecak) oraz podręczny 1x10kg (walizka)  o max wymiarach  55x40x23cm  - w opcji priority

- zakwaterowanie w hotelach odpowiadających standardowi co najmniej 3* (7 noclegów)
- dwuosobowe pokoje z łazienkami
- wyżywienie 2 posiłki dziennie zgodnie z programem (7 śniadań, 1 lunch, 6 kolacji - w tym 1 z pokazem folklorystycznym i 1 oficjalna w lokalnej restauracji w Batumi)
- woda do kolacji
- transport klimatyzowanym busem lub autokarem
- ubezpieczenie KL, NNW
- składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
- obsługę pilota przewodnika


Cena nie zawiera:
- 95 USD/os. płatnych obowiązkowo pilotowi na miejscu (bilety wstępu, napiwki, lokalny przewodnik, inne opłaty lokalne)
- dodatkowo płatny bagaż rejestrowany o wadze 20kg: z KRK cena 350 zł/os., z WAW cena 450 zł/os.
- dopłata do zakwaterowania w pokoju jednoosobowym 550 zł/os.
- organizacji wernisaży i innych aktywności artystycznych nie zawartych w programie

Aby dokonać rezerwacji, proszę o informację zwrotną.


Dane, które proszę przygotować do rezerwacji:
- osoby zamawiającej: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, nr telefonu kontaktowy oraz adres mailowy;
- uczestników: imiona i nazwiska zgodnie z paszportami lub dowodami osobistymi, daty urodzenia.

Ilość miejsc w powyższych cenach jest ograniczona, czas na potwierdzenie oferty w ciągu 48 godzin od momentu rezerwacji.

Zaliczka 20% płatna do 24 godzin od momentu rezerwacji.

Dopłata do całości rezerwacji wymagana na 30 dni przed wylotem.

Proszę o zapoznanie się z poniższymi ważnymi informacjami istotnymi dla Państwa i ściśle dotyczące imprez turystycznych Ecco Holiday i marki Ecco Travel:

1. Formularz informacyjny oraz warunki uczestnictwa : https://ssl.eccoholiday.com/files/warunki_EH.pdf
2. Informacja na temat ubezpieczenia jaki objęci są Podróżni Ecco Holiday i Ecco Travel :https://ssl.eccoholiday.com/files/sprzedaz/ubezpieczenia_eh/ubezpieczenie_EH.pdf
3. Informacje dla podróżnych : https://www.eccoholiday.com/att/dokumenty/wazne_informacje_dla_podroznych_EH.pdf
4. Informacje o szczepieniach: http://www.szczepieniadlapodrozujacych.pl/artykuly/nowe_zalecenia_-_szczepienia_obowiazkowe_i_zalecane_przed_wyjazdem_do_roznych_krajow_swiata.html#showme
5. Informacje i komunikaty MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/ostrzezenia_dla_podrozujacych
6. Prosimy o zapoznanie się z plikiem zawierającym informację na temat przetwarzania Państwa danych osobowych:

https://www.eccoholiday.com/fm/pliki/Informacja_RODO_o_przetwarzaniu_danych_dla_Klientww_Ecco_Holiday.pdf

Zgłoszenia maksymalnie 10 luty 2020r !!!!!

 

Osoba odpowiedzialna za rezerwacje dla grupy:  Bernadeta Biernat-Lurka

W rezerwacji na poniższych warunkach proszę podać nazwisko Joanna Banek.

W przypadku pytań proszę o kontakt zwrotnie mailowy lub telefoniczny pod numerem 61 61 09 743

godzin pracy pn, wt, czw, pt 9-17 , środa 9-15.
od 01.02.20 włącznie tygodniowy urlop.

 

Bernadeta Biernat-Lurka

Kierownik Salonu Sprzedaży

tel: +48 61 6785 300 - infolinia kliencka
tel: +48 61 6109 743 | fax: +48 61 6474 676

www.eccoholiday.com | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ecco Holiday Sp. z o.o. | Al. Solidarności 46 | 61-696 Poznań

 

 

 

 

 

SFbBox by website