SFbBox by website

Home

Aktualności

Wystawa malarstwa Andrzeja Cwaliny

 plakatcwalin

Zapraszamy na wystawę malarstwa Andrzeja Cwaliny. Wernisaż wystawy 26 września godz.16.oo w Galerii Zespołu Sztuk Plastycznych ul. Muzyczna 10a

 

Objazdowa Galeria Sztuki 2015 - komunikat

Wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w Objazdowej Galerii Sztuki w roku 2015 prosimy o zgłoszenia do biura do dnia 15 listopada.

Wystawa malarstwa Wiesława Procia

zaproszenie-ProcZapraszamy na kolejną wystawę z cyklu Objazdowa Galeria Sztuki ZPAP. Swoje prace prezentować będzie Wiesław Proć. Wernisaż wystawy 24 lipca godz.15.oo, Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", Lublin, ul.Grodzka 11.

Wiesław Proć
Urodzony w 1960 r. Dyplom uzyskał w 1984 r. w pracowni malarstwa prof. Mariana Stelmasika, gdzie został również zatrudniony na stanowisku asystenta w 1985 r. W 1995 r. zdobył kwalifikację I°na ASP w Krakowie w zakresie sztuk plastycznych, specjalność - malarstwo. W 2007 roku uzyskał na tejże uczelni stopień doktora habilitowanego w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie artystycznej sztuki piękne. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Pracowni Malarstwa i Rysunku na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Zajmuje się głównie malarstwem olejnym. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SFbBox by website